szkolenia

drukuj
11.04
2019

KRAKDENT 2019 Czy istnieje druga szansa na zrobienie pierwszego wrażenia? Marketing w gabinecie.

Prowadzący: Markus Pein, Christoph Lohmann
Miejsce: Kraków
Wolne miejsca: 49
  • Marketing w gabinecie jako klucz do sukcesu.
  • Porady i wskazówki dotyczące prostych i innowacyjnych działań marketingowych w praktyce dentystycznej
  • Zainspiruj się. Prezentacja nowoczesnych gabinetów dentystycznych.

            Duża liczba praktyk dentystycznych na rynku oraz fakt, iż pacjenci nie są w stanie obiektywnie ocenić kompetencji personelu dentystycznego, powodują, iż coraz większe znaczenie przypisuje się temu, jak gabinet bądź klinika się prezentuje, jakie wrażenia wizualne wywiera na pacjencie i jaką posiada opinię - również tą w Internecie.

            W czasie swojego wykładu, Markus Pein zaprezentuje przykłady firm, które odniosły sukces na rynku i opowie o tym, jak ten sukces przełożyć na własną działalność.  Przedstawi także konkretne przykłady udanych realizacji i udzieli wskazówek, jak za pomocą prostych i innowacyjnych działań marketingowych kreować wizerunek swojego gabinetu lub kliniki.

                 Christoph Lohmann opowie o podstawach projektowania gabinetów.  W czasie wykładu zostaną przedstawione i porównane konkretne projekty gabinetów w celu zilustrowania jak ich poszczególne elementy wpływają na działanie całej praktyki dentystycznej.  Wiele wskazówek i porad, jakie przekaże prowadzący, będzie dla Państwa ogromną inspiracją i bodźcem do wprowadzenia pozytywnych zmian swoim miejscu pracy.

Zainspiruj się i zmieniaj na lepsze!    

Ramy czasowe: 14:15-16:00

Sala: LWÓW C 

 

11.04
2019

KRAKDENT 2019 Czy istnieje druga szansa na zrobienie pierwszego wrażenia? Marketing w gabinecie.

Prowadzący: Markus Pein, Christoph Lohmann
Miejsce: Kraków
Wolne miejsca: 49

Formularz
  1. * Faktura:
  2. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).