BioRootTM RCS - Septodont

drukuj
BioRootTM RCS - Zdjęcie produktu

BioRootTM RCS

Biomateriał do uszczelniania i wypełniania kanałów korzeniowych na stałe.

Opakowanie:

  • 35 zastosowań: 1 x proszek 15 g
  • 35 x roztwór 0,2 ml
Aktualne promocje >

Opis produktu:

Biomateriał do uszczelniania i wypełniania kanałów korzeniowych na stałe. Charakteryzuje się następującymi właściwościami:
• Tworzenie hydroksyapatytu w miejscu połączenia ząb-uszczelniacz i mineralizacja struktury zębiny • Właściwości przeciwbakteryjne
• Odporność na mikroprzeciek • Nieprzepuszczalność dla promieni RTG • Łatwość użycia • Możliwość usunięcia z kanału podczas powtórnego leczenia.

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).