PrimaDent Spray – Floral - Promocje

drukuj
PrimaDent Spray – Floral - Zdjęcie produktu

PrimaDent Spray – Floral

Preparat do dezynfekcji nieinwazyjnych powierzchni medycznych o natychmiastowym działaniu.

Opakowanie:

  • 1 litr
  • dostępny również w opakowaniu 5 litrów

Promocja:

Przy zakupie dowolnych produktów za minimum 500 zł otrzymasz preparat do dezynfekcji PrimaDent Spray – Floral 1 litr – za 1 zł

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Gotowy do użycia preparat dezynfekujący PrimaDent Spray skraca czas pracy, poprawia jej komfort,  a przede wszystkim gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa lekarzowi i pacjentom.

Zalety:

  • posiada szerokie spektrum działania bójczego w bardzo krótkim czasie;
  • nie zawiera aldehydów ani fenoli;
  • błyskawicznie odparowuje i nie pozostawia śladów na dezynfekowanych powierzchniach;
  • cechuje się bardzo wysoką wydajnością i jest przyjazny dla środowiska;
  • posiada przyjemny i świeży kwiatowy zapach. 

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).