Philips Sonicare EasyClean - Promocje

drukuj
Philips Sonicare EasyClean  - Zdjęcie produktu

Philips Sonicare EasyClean

Special Edition Gift Pack

Opakowanie:

  • Special Edition Gift Pack HX6511/33 zawiera: • 1 rękojeść EasyClean, • 3 końcówki Pro Results (2 x Standard, 1 x Mini), • ładowarka, • kosmetyczka

Opis produktu:

Szczoteczka soniczna najprostsze rozwiązanie  dla czystych zębów i zdrowych dziąseł. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii  dynamicznego czyszczenia szczoteczka soniczna  Philips Sonicare EasyClean skutecznie,  lecz łagodnie masuje dziąsła i czyści jamę ustną, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  • Usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej  niż zwykła szczoteczka manualna 1)
  • Pomaga poprawić zdrowie dziąseł 1)
  • 1 tryb pracy (czyszczenie)
  • Funkcje: Zegar Quadpacer, Zegar Smartimer, Łatwy Start 

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).