Pasta Blackwood - Promocje

drukuj
Pasta Blackwood - Zdjęcie produktu

Pasta Blackwood

Wybielająca czarna pasta do zębów o działaniu antybakteryjnym i odświeżającym.

Opakowanie:

  • Tuba 75 ml

Opis produktu:

Wybielająca czarna pasta do zębów o działaniu antybakteryjnym i odświeżającym do codziennego stosowania.

Produkt zawiera wyjątkowe połączenie  naturalnych składników takich jak krzemionka, wyciąg z jałowca, nawilżający syrop kukurydziany, aktywny biosol i węgiel drzewny,  któremu zawdzięcza swoją ciemną barwę.

Pasta nie tylko skutecznie wybiela  i usuwa przebarwienia ale także zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej i zapewnia długotrwały świeży oddech.

Nie zawiera: SLS / SLES, PEG, parabenów, triklosanu, chlorheksydyny, sacharyny i sztucznych barwników.

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).