Huawei Band 2 Pro - Promocje

drukuj
Huawei Band 2 Pro - Zdjęcie produktu

Huawei Band 2 Pro

Opaska monitorująca aktywność fizyczną oraz sen w prezencie przy zakupach.

Promocja:

Przy zakupie dowolnych produktów za minimum 3500 zł otrzymasz Huawei Band 2 Pro – za 1 zł

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Nowoczesna, smukła i ergonomiczna opaska monitorująca aktywność fizyczną oraz sen użytkownika. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, możesz dokładniej mierzyć swoje aktywności takie jak bieganie, jazda rowerem, trening w basenie czy też piesze wyprawy.

Funkcja osobistego trenera zapewni wszechstronne i dokładne zapisy danych treningowych (tętno, tempo, dystans, prędkość, spalone kalorie oraz kierunek) natomiast czujnik tętna monitoruje pracę serca przez cały dzień.

Opaska może powiadamiać również m.in. o połączeniach, wiadomościach SMS czy też poczcie e-mail. Kompatybilna z systemem Android oraz iOS. 

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).