Hi-REM Post Starter Kit - Promocje

drukuj
Hi-REM Post Starter Kit - Zdjęcie produktu

Hi-REM Post Starter Kit

Kandydat w kategorii materiały stomatologiczne w konkursie GWIAZDY CEDE!

Opakowanie:

  • 9 wkładów (3 x „1”, 3 x „2”, 3 x „3”) oraz 3 wiertła wprowadzające.

Promocja:

Przy zakupie produktów za minimum 1500 zł otrzymasz zestaw startowy Hi-REM Post Starter Kit o wartości 230 zł za 1 zł .

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Dlaczego warto wybrać wkłady firmy Overfibers?

  • Optymalny wybór kształtów do wszystkich procedur i potrzeb klinicznych.
  • Włókna szklane klasy S powstały z najlepszego surowca do produkcji tego typu  włókien na rynku.
  • Nie ma potrzeby silanizacji, dzięki temu zyskujemy dodatkową oszczędność czasu.
  • Posiadają wyjątkową chropowatość, dzięki temu poprawiona została siła adhezji  i wytrzymałość całej rekonstruowanej pracy.
  • Optymalna widoczność na zdjęciach RTG. Dzięki swoim właściwościom są wyraźnie  rozróżnialne od otaczającego je cementu.
  • Indywidualnie pakowane w blistrach, ma to wpływ na poprawę higieny pracy.
  • Translucentne, biokompatybilne, bardzo wytrzymałe i estetyczne.
  • Możliwość sterylizacji w autoklawie.

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).