Dzbanek Filtrujący DAFI - Promocje

drukuj
Dzbanek Filtrujący DAFI - Zdjęcie produktu

Dzbanek Filtrujący DAFI

Dzbanek Filtrujący ASTRA Unimax przy zakupach.

Promocja:

Przy zakupie dowolnych produktów za minimum 1000 zł otrzymasz dzbanek do filtrowania wody ASTRA Unimax z trzema wkładami – za 1 zł.

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Filtr dzbankowy firmy Dafi o pojemności całkowitej 3,0 l. z manualnym wskaźnikiem wymiany wkładu. Doskonały do otrzymywania czystej wody, pozbawionej chloru, metali ciężkich (np. ołów, miedź) i innych szkodliwych substancji oraz zapobiegania tworzeniu się kamienia:

  • pojemność całkowita 3,0 l.
  • pojemności wody przefiltrowanej ok. 1,5 l.
  • dostępne kolory: miętowy, stalowy i biały
  • w zestawie 3 wkłady Dafi Unimax
  • posiada atest PZH, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, niemiecki Certyfikat LGA

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).