Bony wakacyjne - Promocje

drukuj
Bony wakacyjne - Zdjęcie produktu

Bony wakacyjne

Zbieraj bony za zakupy i jedź na wymarzone wakacje.

Promocja:

Przy jednorazowym zakupie dowolnych produktów za minimum 2000 zł otrzymasz Bon Wakacyjny o wartości 100 zł – za 1 zł. Bony można otrzymać dodatkowo przy zakupie wybranych produktów, które znajdziesz w naszej najnowszej gazetce promocyjnej.

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Aktualne promocje >

Opis produktu:

Bony Wakacyjne uprawniają do obniżenia wartości zapłaty za zakup wybranych usług dostępnych na portalu Wkacje.pl takich jak:

· usługi turystyczne (m.in. wczasy zagraniczne, wczasy w Polsce, wycieczki itp.) świadczone przez największych touroperatorów takich jak: ITAKA; TUI; RAINBOW; NECKERMANN; ECCO HOLIDAY; ECCO TRAVEL; EXIM TOURS; NET HOLIDAY; 7ISLANDS oraz wielu innych,
· noclegi,

· bilety lotnicze na www.lecimy.pl,

· usługi parkingowe na parkingu lotniskowym,

· ubezpieczenie turystyczne,

· usługi wynajmu samochodów
 

Bony można realizować tylko za pośrednictwem portalu Wakacje.pl w dogodnie wybrany przez siebie sposób:

· online za pośrednictwem portalu Wakacje.pl,

· dzwoniąc na infolinię 58 300 16 66,

· w dowolnym salonie sprzedaży Wakacje.pl na terenie kraju (lista salonów dostępna na https://www.wakacje.pl/biuro-podrozy),

Szczegółowy regulamin wykorzystania bonów dostępny pod poniższym linkiem: https://www.wakacje.pl/bony-turystyczne-regulamin.html

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).