Bluephase Style Black Edition - Promocje

drukuj
Bluephase Style Black Edition - Zdjęcie produktu

Bluephase Style Black Edition

TYLKO 999 szt. na całym świecie!

Promocja:

Teraz ta wyjątkowa lampa w eleganckim czarnym kolorze z limitowanej edycji może być Twoja. Zamówienia można składać tylko poprze stronę: http://www.bluephaseallblack.com/en

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Proces polimeryzacji może teraz przebiegać niezawodnie i sprawnie. Bezprzewodowa lampa Bluephase Style charakteryzuje się wydajnością świetlną w zakresie 1200 mW/cm2. Zastosowana w niej Dioda Polywave LED optymalnie utwardza wszystkie rodzaje fotoinicjatorów i materiałów stosowanych w stomatologii. Posiada kompaktowy i ergonomiczny kształt, który wygodnie pasuje do dłoni kobiet i mężczyzn.

Teraz ta wyjątkowa lampa w eleganckim czarnym kolorze z limitowanej edycji może być Twoja. 

Zamówienia można składać tylko poprze stronę: http://www.bluephaseallblack.com/en

Uwaga: dostawa i realizacja zamówień po 01.09.2018r.

 

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).