3 x Harmonize A2D 4 g - Promocje

drukuj
3 x Harmonize A2D 4 g  - Zdjęcie produktu

3 x Harmonize A2D 4 g

+ 1 x Harmonize A2D 4 g – za 1 zł

Promocja:

3 x Harmonize A2D 4 g + 1 x Harmonize A2D 4 g – za 1 zł.

Powyższe promocje trwają do wyczerpania zapasów magazynowych. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku zmian cen producentów, przepisów celnych, przepisów podatkowych lub innych niezależnych przyczyn. Podane na stronie informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Opis produktu:

Uniwersalny kompozyt nowej generacji z systemem nanocząsteczek wypełniacza w technologii adaptacyjnej Adaptive Response Technology (ART),  który umożliwia uzyskanie naturalnych wypełnień w sposób prostszy niż dotychczas. Harmonize rozprasza i odbija światło podobnie jak naturalne szkliwo, co wpływa na wzmocnienie efektu kameleona i uzyskanie doskonałego dopasowania do tkanek. Ponadto, rozmiar i strukturę cząsteczek opracowano tak, aby kompozyt łatwo poddawał się polerowaniu i zachowywał doskonały połysk. Harmonize jest bardziej miękki podczas modelowania, utrzymuje nadany  kształt bez spływania i nie klei się do narzędzi. Zawdzięcza to modyfikatorowi reologicznemu ART, oraz wysokiej zawartości i kulistemu kształtowi cząstek wypełniacza.

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz