Proxyt - Profilaktyka

drukuj
Proxyt - Zdjęcie produktu

Proxyt

Pasty profilaktyczne do profesjonalnego czyszczenia i polerowania zębów.

Opakowanie:

  • tuba 55ml ( Proxyt fine , Proxyt medium , Proxyt coarse , Proxyt medium fluorid free )
Aktualne promocje >

Opis produktu:

Pasty profilaktyczne Proxyt służą do skutecznego czyszczenia powierzchni zębów nieuszkadzając przy tym powierzchni zębów i istniejących uzupełnień.Pasty profilaktyczne Proxyt są dostępne w trzech stopniach ścieralności (RDA).

Wskazania

  • Dla profesjonalnego czyszczenia i polerowania zębów
  • Pasta o ścieralności RDA 83 (Proxyt coarse) jest zalecana do usuwania większych osadów i płytki nazębnej
  • Pasta o ścieralności RDA 36 (Proxyt medium) jest zalecana do usuwania płytki nazębnej
  • Pasta o ścieralności RDA 7 (Proxyt fine) jest zalecana do polerowania i usuwania niewielkich ilości płytki nazębnej

 

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).