Producenci

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z najbardziej renomowanymi producentami dentystycznymi. Dzięki temu gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych produktów oraz sprzętów stomatologicznych i protetycznych. Każdy z producentów wyróżnia się specjalistycznym asortymentem, co przyczynia się do większej atrakcyjności proponowanej przez nas oferty. Firmy, z którymi współpracujemy to przede wszystkim 3M ESPE, Dentsply, GC, Heraeus Kulzer, Ivoclar Vivadent, Maillefer, czy SDI. Ponadto zyskaliśmy wyłączne przedstawicielstwo na terenie Polski, między innymi takich marek jak: Carl Martin, czy Fona Dental.

Historia - czyli jakie zaczynały budować branże dentystyczną?

Nasza firma funkcjonuje na terenie Polski od 1991 roku. Tyle lat doświadczenia na rynku, pozwoliło nam na dopasowanie oferty opartej na produktach opracowanych przez międzynarodowych producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży dentystycznej oraz protetycznej. W ten sposób zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów, dostarczając im jedynie asortyment najwyższej jakości. Do producentów, którzy przecierali szlaki w branży stomatologiczne, zalicza się korporacje amerykańskie, japońskie, a także europejskie. Dzięki producentom znającym stomatologię od podszewki, stworzyliśmy wachlarz niezawodnych produktów.

Więcej informacji o nas

Ze względu na bardzo duże urozmaicenie naszego asortymentu, nasze produkty trafiają do odbiorców z całej Polski. Chociaż naszymi głównymi kontrahentami są dentyści oraz protetycy, ofertę kierujemy także do placówek medycznych oraz firm farmaceutycznych. Gwarantujemy fachowe doradztwo, konsultacje, a także regularne informowanie o aktualnych promocjach.

Prosimy wybrać po lewej stronie producenta by przejsć do jego produktów.

Katalog produktów dentystycznych

Nie znaleziono produktów