PrimaDent

Firma MEDITRANS działa na Polskim rynku od 1991 roku. Oferujemy szeroki asortyment produktów i usług związanych ze sprzętem oraz materiałami stomatologicznymi i protetycznymi na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski.

Stawiając sobie za główny cel pełne zadowolenie klienta i najwyższą jakość oferowanych produktów ciągle udoskonalamy wewnętrzne procedury produkcyjne i sprzedażowe.

W 2009 roku wprowadziliśmy:
System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy: 
EN ISO 9001:2008
System Zarządzania Jakością Wyrobów Medycznych według normy: 
EN ISO 13485:2003+AC:2007.
Spełniając wymogi powyższych norm uczyniliśmy kolejny krok w rozwoju firmy stając się producentem nowej linii produktów do dezynfekcji, opakowań do sterylizacji oraz akcesoriów stomatologicznych – PrimaDent.


Primadent

Powstanie PrimaDent poprzedzone było wieloletnimi przygotowaniami, dzięki czemu możemy pochwalić się preparatami najwyższej jakości w pełni bezpiecznymi dla użytkownika.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów marką PrimaDent stopniowo rozszerzamy asortyment o nowe produkty, dbając o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie naszych klientów.

W asortymencie znalazły się takie produkty PrimaDent jak: koncentraty do czyszczenia powierzchni, preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych, oparte na naturalnych enzymach, na bazie aktywnego tlenu, preparaty bezaldehydowe, na bazie alkoholu, a także kremy, chusteczki, mydła, żele i inne produkty do pielęgnacji skóry. Produkty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności, dzięki czemu są dostosowane do potrzeb małych i dużych gabinetów.

PrimaDent Foam

PrimaDent Foam

Preparat do dezynfekcji powierzchni narzędzi medycznych i stomatologicznych w postaci piany. więcej >

PrimaDent Protect Powder

PrimaDent Protect Powder

Koncentrat w proszku na bazie aktywnego tlenu do mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, stomatologicznych oraz endoskopów. więcej >

PrimaDent Spray

PrimaDent Spray

Gotowy do użytku bezaldehydowy preparat na bazie alkoholi przeznaczony do dezynfekcji powierzchni. więcej >

PrimaDent Spray Plus

PrimaDent Spray Plus

Bezaldehydowy preparat o obniżonej zawartości alkoholu o natychmiastowym działaniu do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego. więcej >

PrimaDent Wipes

PrimaDent Wipes

Wilgotne chusteczki nasączone preparatem dezynfekcyjnym na bazie alkoholu do szybkiej dezynfekcji urządzeń medycznych. więcej >

Tacki Primadent

Tacki Primadent

Wysokiej jakości, jednorazowe tacki z tworzywa sztucznego przeznaczone do użytku w gabinetach stomatologicznych. więcej >