Nowości

                                               

Dyski i bloki cyrkonowe IPS e.max ZirCAD z oferty Ivoclar Digital dostępne w MEDITRANS!

Mamy zaszczyt poinformować iż najnowsze, innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie materiałów CAD/CAM firmy Ivoclar dostępne jest już w naszej ofercie.
Zachęcamy do zapoznania się z poniżą informacją odnośnie prezentowanych produktów oraz najnowszymi promocjami.

IPS e.max® ZirCAD
Innowacyjny tlenek cyrkonu w formie dysków i bloków.
Wybierz IPS e.max ZirCAD gdy wymagana jest duża wytrzymałość, jednocześnie mała grubość ścian i wysoka estetyka. Materiał ten nadaje się do wykonania anatomicznych i licowanych koron oraz mostów w odcinku przednim i bocznym. Ze względu na wysoką stabilność pomiędzy 850 MPa a 1200 MPa* oraz odporność na pękanie, grubość ścian może być zredukowana do minimum. Co oznacza, że naturalna tkanka zęba nie musi być nadmiernie redukowana.
Dobrze znana i praktycznie potwierdzona koncepcja translucencji IPS e.max funkcjonuje również w IPS e.max ZirCAD. Polichromatyczne dyski MT Multi oferują naturalną gradację koloru i translucencji.
W tym celu opracowano specjalne proszki i specjalną technologię barwienia. Efekt: wysoka wytrzymałość i wyjątkowa estetyka. Korony monolityczne i mosty charakteryzują się naturalnym wyglądem nawet bez charakteryzacji. W ten sposób możesz zwiększyć efektywność swojej rutynowej pracy.

Najnowsze PROMOCJE Ivoclar Digital ---> Katalog

Oferta materiałów  ------> Katalog