Implanty

 

Implanty oraz miniimplanty

Oferujemy Państwu możliwość zakupu wszystkich niezbędnych materiałów do zastosowania we współczesnej implantologii. Posiadamy w ofercie materiały dentystyczne uznanych producentów, co zapewni Państwu najwyższą jakość produktu i przełoży się na trwałość odbudowy stworzonej za pomocą implantu.

System implantów GC Aadva oparty jest na innowacyjnej synergii protetyki implantologicznej i technologii CAD/CAM. Zaprojektowana i stworzona przez ekspertów linia produktów zapewnia kompleksowe rozwiązania do wszystkich przypadków leczenia implantologicznego.

Dzięki zastosowaniu oferowanego przez nas systemu miniimplantów MDL, będą Państwo w stanie wykonać każdy rodzaj uzupełnienia protetycznego. System, który oferujemy, cechuje nie tylko wyjątkowa łatwość stosowania, lecz również minimalna inwazyjność, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie najwyższego komfortu dla pacjenta nawet w czasie jednej wizyty w gabinecie.

 

Miniimplanty MDL

Miniimplanty MDL

Mini Drive-Lock (MDL®) to jednoczęściowy implant dentystyczny o małej średnicy. System nadaje się doskonale do długoterminowej stabilizacji uzębienia lub stabilizacji protez. więcej >