BIODENTINE - Endodoncja

drukuj
BIODENTINE - Zdjęcie produktu

BIODENTINE

Biokompatybilny i bioaktywny materiał do tworzenia zębiny reparacyjnej.

Opakowanie:

  • 15 kapsułek z proszkiem (0,7 g)
  • 15 jednorazowych pojemników z roztworem
Aktualne promocje >

Opis produktu:

BIODENTINE

Biodentine to w pełni biokompatybilny i bioaktywny materiał służący tworzeniu zębiny reperacyjnej. Dzięki swoim doskonałym właściwościom uszczelniającym może z powodzeniem zastępować zębinę zarówno w obszarze korony zęba, jak i korzenia, zachowując przy tym żywotność miazgi. 

Dodatkowo Biodentine zmniejsza ryzyko kolonizacji bakteryjnej oraz nie wymaga stosowania dedykowanych systemów łączących. Innowacyjny i prosty w zastosowaniu produkt doskonale wspomaga proces gojenia się miazgi nawet w przypadku głębokich ubytków czy obnażenia miazgi. Dzięki właściwościom bioaktywnym, stymuluje komórki miazgi bez ryzyka jej podrażnienia.

Zastosowanie i właściwości

Biodentine to jedyny taki produkt w kapsułce, który pozwala odbudować zębinę już w trakcie jednej wizyty u dentysty. Wyjątkowa technologia Biodentine opracowana została w ciągu 10 lat prac w laboratoriach firmy Septodont.

Substytut zębiny to produkt dedykowany gabinetom dentystycznym, które w trosce o dobro pacjentów sięgają po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie stomatologii. Wszystkich zainteresowanych ofertą hurtowni MEDITRANS prosimy o kontakt z infolinią w celu uzyskania szczegółowych informacji o cenie kapsułek Biodentine.

Zapytaj o produkt:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Meditrans sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Podlasie 16c. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podanie Twojego imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć  Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).