Kontakt

ul. Podlasie 16c, 25-108 Kielce
e-mail: kontakt(at)meditrans.pl

tel. 41 34 31 800
tel. 41 34 44 886
tel. 41 34 32 452

zobacz wszystkie >

Meditrans Express wrzesień - pażdziernik 2019

Pobierz
1/1

Zaopatrzenie hurtownii i sklepów oraz gabinetów stomatologicznch

Meditrans to profesjonalna hurtownia dentystyczna gwarantująca swoim klientom najwyższą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz doskonały kontakt z klientem. Fachowo doradzamy i pomagamy w zakupieniu odpowiednich materiałów oraz sprzętu stomatologicznego. Specjalizujemy się w wyposażeniu gabinetu oraz zawodowym doradztwie branżowym, proponując innowacyjne rozwiązania i szkolenia.

Oferujemy wysokiej jakości zaopatrzenie, bardzo atrakcyjne ceny oraz dostęp do najnowszego asortymentu stomatologicznego (materiały, sprzęt, urządzenia) wykorzystywanego przez lekarzy na całym świecie. Serwis i naprawa danego sprzętu, a także profesjonalne szkolenia  - to dzięki tym usługom wyróżniamy się spośród konkurencji.

Sprzęt stomatologiczny i dla pracownii protetycznych

Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku i współpracy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi, jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne we wszelkie niezbędne artykuły (w tym materiały do wypełnień), materiały dentystyczne oraz podręczne akcesoria. 

Wykorzystując nasze narzędzia masz pewność, iż otrzymujesz solidne materiały oraz sprzęt spełniające wszelkie europejskie normy. Meditrans to jedyny oficjalny dystrybutor m.in. takich marek jak Prima Dental Group, Carl Martin, Fona Dental oraz Cortex.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą (poprzez sklep, kontakt telefoniczny lub mailowy) oraz podjęcia długotrwałej i owocnej współpracy.